VND10N06TR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND10N06TR-E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VND10N06TR-E
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET OMNIFET 60V 10A DPAK
lomakkeissa: VND10N06TR-E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
VND10N06TR-E: n tekniset tiedot
Osa numero VND10N06TR-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET OMNIFET 60V 10A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 135079 pcs Tietolomake VND10N06TR-E.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Jännite - Load -
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package DPAK
Sarja OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 150 mOhm
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration Low Side Käyttölämpötila -
Lukumäärä Lähdöt 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä On/Off
Syötetyyppi Non-Inverting ominaisuudet -
Vianmääritys Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Nykyinen - Output (Max) 6A
Perusosan osanumero VN*10N
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
VND10N06
VND10N06
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V 10A DPAK