VND5160AJ-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND5160AJ-E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VND5160AJ-E
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC DRVR HISIDE 2CH POWERSSO12
lomakkeissa: VND5160AJ-E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
VND5160AJ-E: n tekniset tiedot
Osa numero VND5160AJ-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC DRVR HISIDE 2CH POWERSSO12 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 99323 pcs Tietolomake VND5160AJ-E.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Jännite - Load 4.5 V ~ 36 V
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package PowerSSO-12™
Sarja VIPower™ Rds On (Typ) 160 mOhm (Max)
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case PowerSSO-12 lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration High Side Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä On/Off
Syötetyyppi Non-Inverting ominaisuudet Auto Restart
Vianmääritys Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Nykyinen - Output (Max) 3.8A