VND5E025BK-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VND5E025BK-E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VND5E025BK-E
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC DRIVER HIGH SIDE 2CH PWRSSO24
lomakkeissa: VND5E025BK-E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1225 pcs
  • Viesti
VND5E025BK-E: n tekniset tiedot
Osa numero VND5E025BK-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC DRIVER HIGH SIDE 2CH PWRSSO24 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 60902 pcs Tietolomake VND5E025BK-E.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) Not Required Jännite - Load 4.5 V ~ 28 V
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package PowerSSO-24
Sarja VIPower™ Rds On (Typ) 25 mOhm (Max)
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 24-BSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration High Side Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä On/Off
Syötetyyppi Non-Inverting ominaisuudet Auto Restart
Vianmääritys Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Nykyinen - Output (Max) 43A