VNH2SP30-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNH2SP30-E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VNH2SP30-E
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
lomakkeissa: VNH2SP30-E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
435 pcs
  • Viesti
VNH2SP30-E: n tekniset tiedot
Osa numero VNH2SP30-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12911 pcs Tietolomake VNH2SP30-E.pdf
Jännite - Supply 5.5 V ~ 16 V Jännite - Load 5.5 V ~ 16 V
teknologia Power MOSFET Toimittaja Device Package MultiPowerSO-30
Vaiheen tarkkuus - Sarja STripFET™, VIPower™
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 30-MPSO, MultiPowerSO
Output Configuration Half Bridge (2) Muut nimet 497-4500-5
VNH2SP30
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Moottorityyppi - Stepper - Moottorityyppi - AC, DC Brushed DC
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä PWM toiminto Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
Yksityiskohtainen kuvaus Motor Driver Power MOSFET PWM MultiPowerSO-30 Nykyinen - Tuotos 30A