VNL5300S5TR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNL5300S5TR-E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VNL5300S5TR-E
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC DVR LOW-SIDE 1CH DGTL 8SOIC
lomakkeissa: VNL5300S5TR-E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
VNL5300S5TR-E: n tekniset tiedot
Osa numero VNL5300S5TR-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC DVR LOW-SIDE 1CH DGTL 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 118444 pcs Tietolomake VNL5300S5TR-E.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 3.5 V ~ 5.5 V Jännite - Load 36V (Max)
Switch Type General Purpose Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja OMNIFET III™, VIPower™ Rds On (Typ) 300 mOhm
Ratio - Input: Tuotos 1:1 Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) lähtö Tyyppi N-Channel
Output Configuration Low Side Muut nimet 497-14322-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä On/Off Syötetyyppi Non-Inverting
Nykyinen - Output (Max) 2A