FJH-30-R-02.36-4
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FJH-30-R-02.36-4
Valmistaja / merkki: Samtec, Inc.
Tuotteen Kuvaus .5MM FLEX CABLE JUMPER
lomakkeissa: 1.FJH-30-R-02.36-4.pdf2.FJH-30-R-02.36-4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
FJH-30-R-02.36-4: n tekniset tiedot
Osa numero FJH-30-R-02.36-4 Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus .5MM FLEX CABLE JUMPER Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35409 pcs Tietolomake 1.FJH-30-R-02.36-4.pdf2.FJH-30-R-02.36-4.pdf
Sarja * Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Position Cable
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FJH-30-R-02.35-4
FJH-30-R-02.35-4
valmistajat: Samtec, Inc.
Kuvaus: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Varastossa: 33066 pcs
ladata: FJH-30-R-02.35-4.pdf
RFQ
valmistajat: Samtec, Inc.
Kuvaus: .5MM FLEX CABLE JUMPER
Varastossa: 39224 pcs
ladata: FJH-30-R-02.70-4.pdf
RFQ
FJH-30-D-95.00-4
FJH-30-D-95.00-4
ladata: FJH-30-D-95.00-4.pdf
Kuvaus: CABLE FFC 30POS 0.50MM 2"
ladata: FJH-30-D-99.99-4.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna