FJH-40-R-02.00-4
Tuote-esittely
Osa numero: FJH-40-R-02.00-4
Valmistaja / merkki: Samtec, Inc.
Tuotteen Kuvaus CABLE FFC 40POS 0.50MM 2"
lomakkeissa: 1.FJH-40-R-02.00-4.pdf2.FJH-40-R-02.00-4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
FJH-40-R-02.00-4: n tekniset tiedot
Osa numero FJH-40-R-02.00-4 Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus CABLE FFC 40POS 0.50MM 2" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31492 pcs Tietolomake 1.FJH-40-R-02.00-4.pdf2.FJH-40-R-02.00-4.pdf
päättyminen Style Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides Sarja FJH
Piki 0.020" (0.50mm) Muut nimet FJH-40-R-02.00-4-ND
SAM12580
Napaluku 40 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Pituus - avoimet päät 0.157" (4.00mm) Pituus 2.000" (50.80mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus 40 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 2.000" (50.80mm)