TCSD-07-D-06.75-01-F-R
Tuote-esittely
Osa numero: TCSD-07-D-06.75-01-F-R
Valmistaja / merkki: Samtec, Inc.
Tuotteen Kuvaus 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Viesti
TCSD-07-D-06.75-01-F-R: n tekniset tiedot
Osa numero TCSD-07-D-06.75-01-F-R Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19623 pcs Tietolomake
Käyttö - suojaus Unshielded
Sarja Tiger Eye™ TCSD Pitch - Liitin 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Rivien 2
Joitakin paikkoja 14 Pituus 0.563' (171.45mm, 6.75")
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.563' (171.45mm, 6.75") Yhteydenotto Finish Paksuus Flash
Yhteydenotto Finish Gold Liitintyyppi Socket to Socket, Reversed
Väri Gray, Ribbon kaapeli päättyminen IDC
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TCSD-07-D-06.30-01-N-R
TCSD-07-D-06.30-01-N-R
valmistajat: Samtec, Inc.
Kuvaus: 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Varastossa: 11628 pcs
ladata:
RFQ
TCSD-07-D-06.75-01
TCSD-07-D-06.75-01
valmistajat: Samtec, Inc.