TCSD-10-D-04.75-01-R
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TCSD-10-D-04.75-01-R
Valmistaja / merkki: Samtec, Inc.
Tuotteen Kuvaus 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
TCSD-10-D-04.75-01-R: n tekniset tiedot
Osa numero TCSD-10-D-04.75-01-R Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11204 pcs Tietolomake
Käyttö - suojaus Unshielded
Sarja Tiger Eye™ TCSD Pitch - Liitin 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Rivien 2
Joitakin paikkoja 20 Pituus 0.396' (120.65mm, 4.75")
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.396' (120.65mm, 4.75") Yhteydenotto Finish Paksuus 30.0µin (0.76µm)