TCSD-13-D-07.87-01-R
Tuote-esittely
Osa numero: TCSD-13-D-07.87-01-R
Valmistaja / merkki: Samtec, Inc.
Tuotteen Kuvaus 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
TCSD-13-D-07.87-01-R: n tekniset tiedot
Osa numero TCSD-13-D-07.87-01-R Valmistaja Samtec, Inc.
Kuvaus 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10293 pcs Tietolomake
Käyttö - suojaus Unshielded
Sarja Tiger Eye™ TCSD Pitch - Liitin 0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable 0.039" (1.00mm) Rivien 2
Joitakin paikkoja 26 Pituus 0.656' (200.00mm, 7.87")
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.656' (200.00mm, 7.87") Yhteydenotto Finish Paksuus 30.0µin (0.76µm)