SWF100P-48-R
Sanken Electric Co., Ltd.Sanken Electric Co., Ltd.
Sanken Electric Co., Ltd.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SWF100P-48-R
Valmistaja / merkki: Sanken Electric Co., Ltd.
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 100W
lomakkeissa: 1.SWF100P-48-R.pdf2.SWF100P-48-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
36 pcs
  • Viesti
SWF100P-48-R: n tekniset tiedot
Osa numero SWF100P-48-R Valmistaja Sanken Electric Co., Ltd.
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1754 pcs Tietolomake 1.SWF100P-48-R.pdf2.SWF100P-48-R.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (155.0mm x 62.0mm x 33.5mm)
Sarja SWF Virta (wattia) 100W
Muut nimet SWF100P-48-R DK Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus -
tehokkuus 89% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 2.1A Hyväksynnät CE