SSPT7F-7PF20-R
Seiko Instruments, Inc.Seiko Instruments, Inc.
SSPT7F-7PF20-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SSPT7F-7PF20-R
Valmistaja / merkki: Seiko Instruments, Inc.
Tuotteen Kuvaus CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
lomakkeissa: SSPT7F-7PF20-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
SSPT7F-7PF20-R: n tekniset tiedot
Osa numero SSPT7F-7PF20-R Valmistaja Seiko Instruments, Inc.
Kuvaus CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 332267 pcs Tietolomake SSPT7F-7PF20-R.pdf
Tyyppi kHz Crystal (Tuning Fork) Koko / Dimension 0.264" L x 0.059" W (6.70mm x 1.50mm)
Sarja SSP-T Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 4-SMD, Flat Lead, 3 Leads
Muut nimet 728-1065-2
SSPT7F7PF20R
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toimintatapa Fundamental Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Load Kapasitanssi 7pF
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm)
Taajuussietoisuus ±20ppm taajuus vakaus -
Taajuus 32.768kHz ESR (Equivalent Series Resistance) 65 kOhms
Yksityiskohtainen kuvaus 32.768kHz ±20ppm Crystal 7pF 65 kOhms 4-SMD, Flat Lead, 3 Leads