2EX471K2
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2EX471K2
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus CAP CER 470PF 2KV X7R RADIAL
lomakkeissa: 2EX471K2.pdf
  • Viesti
2EX471K2: n tekniset tiedot
Osa numero 2EX471K2 Valmistaja Semtech
Kuvaus CAP CER 470PF 2KV X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6705 pcs Tietolomake 2EX471K2.pdf
Jännite - Rated 2000V (2kV) Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.402" L x 0.276" W (10.20mm x 7.00mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.300" (7.62mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.476" (12.10mm)
ominaisuudet High Voltage Yksityiskohtainen kuvaus 470pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
kapasitanssi 470pF Sovellukset General Purpose