3EX682K3
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 3EX682K3
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus CAP CER 6800PF 3KV X7R RADIAL
lomakkeissa: 3EX682K3.pdf
  • Viesti
3EX682K3: n tekniset tiedot
Osa numero 3EX682K3 Valmistaja Semtech
Kuvaus CAP CER 6800PF 3KV X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6636 pcs Tietolomake 3EX682K3.pdf
Jännite - Rated 3000V (3kV) Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.500" L x 0.300" W (12.70mm x 7.62mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.402" (10.20mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.575" (14.60mm)
ominaisuudet High Voltage Yksityiskohtainen kuvaus 6800pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
kapasitanssi 6800pF Sovellukset General Purpose