4EX273K2
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 4EX273K2
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus CAP CER 0.027UF 2KV X7R RADIAL
lomakkeissa: 4EX273K2.pdf
  • Viesti
4EX273K2: n tekniset tiedot
Osa numero 4EX273K2 Valmistaja Semtech
Kuvaus CAP CER 0.027UF 2KV X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2885 pcs Tietolomake 4EX273K2.pdf
Jännite - Rated 2000V (2kV) Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.600" L x 0.375" W (15.30mm x 9.53mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.500" (12.70mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.673" (17.10mm)
ominaisuudet High Voltage Yksityiskohtainen kuvaus 0.027µF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
kapasitanssi 0.027µF Sovellukset General Purpose