60KS200CH1
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 60KS200CH1
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 180V 335V MODULE
lomakkeissa: 60KS200CH1.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 265 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 265 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
60KS200CH1: n tekniset tiedot
Osa numero 60KS200CH1 Valmistaja Semtech
Kuvaus TVS DIODE 180V 335V MODULE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 265 pcs Tietolomake 60KS200CH1.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 180V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 335V
Jännite - erittely (min) 200V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package Module Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 60000W (60kW)
Pakkaus Tray Pakkaus / Case Module
Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 180A (1.5/40µs) Kapasitanssi @ Taajuus -
Kaksisuuntaiset kanavat 1 Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
60KTH
60KTH
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 60A CYLINDRICAL
Varastossa: 452 pcs
ladata: 60KTH.pdf
RFQ
60KS200CH2
60KS200CH2
valmistajat: Semtech
Kuvaus: TVS DIODE 180V 335V MODULE