6AX103K5
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6AX103K5
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus CAP CER 10000PF 5KV X7R NONSTND
lomakkeissa: 6AX103K5.pdf
  • Viesti
6AX103K5: n tekniset tiedot
Osa numero 6AX103K5 Valmistaja Semtech
Kuvaus CAP CER 10000PF 5KV X7R NONSTND Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4089 pcs Tietolomake 6AX103K5.pdf
Jännite - Rated 5000V (5kV) Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) 0.300" (7.60mm) lämpötila kerroin X7R
Koko / Dimension 0.670" L x 0.650" W (17.00mm x 16.60mm) Sarja -
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Nonstandard SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Voltage Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
kapasitanssi 10000pF Sovellukset General Purpose