ECLAMP2504K.TCT
SemtechSemtech
ECLAMP2504K.TCT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ECLAMP2504K.TCT
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus FILTER LC(PI) 17NH/12PF ESD SMD
lomakkeissa: ECLAMP2504K.TCT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
ECLAMP2504K.TCT: n tekniset tiedot
Osa numero ECLAMP2504K.TCT Valmistaja Semtech
Kuvaus FILTER LC(PI) 17NH/12PF ESD SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 224596 pcs Tietolomake ECLAMP2504K.TCT.pdf
Jännite - Rated - arvot L = 17nH, C = 12pF
Tyyppi Low Pass teknologia LC (Pi)
Koko / Dimension 0.067" L x 0.051" W (1.70mm x 1.30mm) Sarja EMIClamp®
Resistance - Channel (ohmia) 18 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-UFDFN Exposed Pad Muut nimet ECLAMP2504K.TTR
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Kanavien lukumäärä 4
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.022" (0.55mm)
suodattimien järjestys 3rd ESD Protection Yes
Yksityiskohtainen kuvaus LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 4 Channel L = 17nH, C = 12pF 8-UFDFN Exposed Pad Keskus / rajataajuus 250MHz (Cutoff)
vaimennus Arvo 20dB @ 800MHz ~ 2.7GHz Sovellukset Data Lines for Mobile Devices