IOT780STK1-8
SemtechSemtech
IOT780STK1-8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IOT780STK1-8
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus 780MHZ IOT STARTER KIT W 8-CH
lomakkeissa:
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Varaston kunto 72 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 72 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
IOT780STK1-8: n tekniset tiedot
Osa numero IOT780STK1-8 Valmistaja Semtech
Kuvaus 780MHZ IOT STARTER KIT W 8-CH Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 72 pcs Tietolomake
Tyyppi Transceiver Toimitetaan sisältö Board(s)
Sarja - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Taajuus 780MHz
For Use With / Oheistuotteet -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
EV1HMC252AQS24
EV1HMC252AQS24
valmistajat: ADI (Analog Devices, Inc.)
Kuvaus: EVAL BOARD FOR HMC252
Varastossa: 967 pcs
ladata: EV1HMC252AQS24.pdf
RFQ
IOT915STK1-8
IOT915STK1-8
valmistajat: Semtech
Kuvaus: NORTH AMERICA 915MHZ IOT STARTER