LC04-12.TBT
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LC04-12.TBT
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 12V 24V 16SO
lomakkeissa: LC04-12.TBT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LC04-12.TBT: n tekniset tiedot
Osa numero LC04-12.TBT Valmistaja Semtech
Kuvaus TVS DIODE 12V 24V 16SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23444 pcs Tietolomake LC04-12.TBT.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12V (Max) Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 24V
Jännite - erittely (min) 13.3V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package 16-SOIC Sarja -
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Muut nimet LC04-12.TBTTR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus 15pF @ 1MHz Kaksisuuntaiset kanavat 4