NT28L90-TR
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: NT28L90-TR
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus IC TXRX LDD&LA 10GBPS 28QFN
lomakkeissa: NT28L90-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
NT28L90-TR: n tekniset tiedot
Osa numero NT28L90-TR Valmistaja Semtech
Kuvaus IC TXRX LDD&LA 10GBPS 28QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21081 pcs Tietolomake NT28L90-TR.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi Laser Diode Driver
Toimittaja Device Package 28-QFN Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case -
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Laser Driver IC 2.5Gbps 3.3V 28-QFN Datanopeus 2.5Gbps
Nykyinen - Modulaatio 90mA Nykyinen - Bias 100mA