RCLAMP1502B.TCT
SemtechSemtech
RCLAMP1502B.TCT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RCLAMP1502B.TCT
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 15V 40V SC75
lomakkeissa: RCLAMP1502B.TCT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
RCLAMP1502B.TCT: n tekniset tiedot
Osa numero RCLAMP1502B.TCT Valmistaja Semtech
Kuvaus TVS DIODE 15V 40V SC75 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 252250 pcs Tietolomake RCLAMP1502B.TCT.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 15V (Max) Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 40V
Jännite - erittely (min) 16.7V Yksisuuntaiset kanavat 2
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SC-75 (SOT523)
Sarja RailClamp® Power Line Protection No
Teho - huippukulma 200W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOT-523 Muut nimet RCLAMP1502B.TCTTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus 1.5pF @ 1MHz