RCLAMP7002M.TBT
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RCLAMP7002M.TBT
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 70V 14.3V 10MSOP
lomakkeissa: RCLAMP7002M.TBT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
RCLAMP7002M.TBT: n tekniset tiedot
Osa numero RCLAMP7002M.TBT Valmistaja Semtech
Kuvaus TVS DIODE 70V 14.3V 10MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 40843 pcs Tietolomake RCLAMP7002M.TBT.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 70V (Max) Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 14.3V
Jännite - erittely (min) 85V Yksisuuntaiset kanavat 2
Tyyppi Steering (Rail to Rail) Toimittaja Device Package 10-MSOP
Sarja RailClamp® Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1000W (1kW) Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Muut nimet RCLAMP7002MDKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 70A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus 10pF @ 1MHz