SC1205CSTRT
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC1205CSTRT
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus IC MOSFET DVR SYMC HS 8SOIC
lomakkeissa: SC1205CSTRT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
SC1205CSTRT: n tekniset tiedot
Osa numero SC1205CSTRT Valmistaja Semtech
Kuvaus IC MOSFET DVR SYMC HS 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 67644 pcs Tietolomake SC1205CSTRT.pdf
Jännite - Supply 4.15 V ~ 6 V Toimittaja Device Package 8-SO
Sarja - Rise / Fall Time (tyyppinen) 14ns, 12ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C (TJ) input Frequency 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logiikkajännite - VIL, VIH 0.8V, 2V Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Non-Inverting Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap) 25V
Porttityyppi N-Channel MOSFET Driven Configuration Half-Bridge
Yksityiskohtainen kuvaus Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SO Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) 3A, 3A
Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max) Synchronous
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC1206-470
SC1206-470
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 47UH 150MA 10.4 OHM
Varastossa: 270210 pcs
ladata: SC1206-470.pdf
RFQ
SC12-PG135NPT
SC12-PG135NPT
valmistajat: Omron Automation & Safety
Kuvaus: PG13.5 TO NPT ADAPTER, NP BRS
Varastossa: 8175 pcs
ladata:
RFQ
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 22UH 250MA 3.9 OHM SMD
ladata: SC1206-220.pdf
SC12-PG11M20
SC12-PG11M20
Kuvaus: PG11 TO NPT ADAPTER, NP BRS
ladata:
SC1206-2R2
SC1206-2R2
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 660MA 533 MOHM
ladata: SC1206-2R2.pdf
SC12-NPTM20
SC12-NPTM20
Kuvaus: 0.5 INCH NPT TO M20 ADAPTER, BLK
SC1206-1R0
SC1206-1R0
Kuvaus: FIXED IND 1UH 780MA 364 MOHM SMD
ladata: SC1206-1R0.pdf
SC12-PG13.5CG
SC12-PG13.5CG
Kuvaus: M13.5 CORD GRIP
SC1202CSTTRT
SC1202CSTTRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG LIN POS ADJ 600MA SOT223
ladata: SC1202CSTTRT.pdf
Kuvaus: FIXED IND 100UH 120MA 15.6 OHM
SC1202CST3.3TRT
SC1202CST3.3TRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG LIN 3.3V 600MA SOT223-3
ladata: SC1202CST3.3TRT.pdf
Kuvaus: FIXED IND 10UH 400MA 1.69 OHM
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna