SC3AS15FF
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC3AS15FF
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus BRIDGE RECT 18A 150V 2SMD
lomakkeissa: SC3AS15FF.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 92 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 92 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
SC3AS15FF: n tekniset tiedot
Osa numero SC3AS15FF Valmistaja Semtech
Kuvaus BRIDGE RECT 18A 150V 2SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 92 pcs Tietolomake SC3AS15FF.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) 150V Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 970mV @ 30A
teknologia Standard Toimittaja Device Package -
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant diodi Tyyppi Three Phase
Yksityiskohtainen kuvaus Bridge Rectifier Three Phase Standard 150V Surface Mount Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 180µA @ 150V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 18A
Liittyvät tuotteet
SC39-12SYKWA
SC39-12SYKWA
valmistajat: Kingbright
Kuvaus: DISPLAY 590NM YLW 1DIG .39 TH
Varastossa: 109059 pcs
ladata: SC39-12SYKWA.pdf
RFQ
SC3AS2A
SC3AS2A
valmistajat: Semtech
Kuvaus: BRIDGE RECT 18A 200V 2SMD
Varastossa: 86 pcs
ladata:
RFQ
SC3AS6
SC3AS6
valmistajat: Semtech
Kuvaus: BRIDGE RECT 18A 600V 2SMD
Varastossa: 99 pcs
ladata: SC3AS6.pdf
SC3BA05FF
SC3BA05FF
Kuvaus: BRIDGE RECT 6A 50V
Varastossa: 533 pcs
ladata: SC3BA05FF.pdf
SC39-12SRWA
SC39-12SRWA
valmistajat: Kingbright
Kuvaus: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 0.39"
Varastossa: 117793 pcs
ladata: SC39-12SRWA.pdf
SC39-12YWA
SC39-12YWA
Kuvaus: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 0.39"
ladata: SC39-12YWA.pdf
SC3BA10FF
SC3BA10FF
Kuvaus: BRIDGE RECT 6A 100V
Varastossa: 525 pcs
ladata: SC3BA10FF.pdf
SC3AS4F
SC3AS4F
Kuvaus: BRIDGE RECT 16A 400V 2SMD
Varastossa: 83 pcs
ladata: SC3AS4F.pdf
SC392-1
SC392-1
valmistajat: Grayhill, Inc.
Kuvaus: WASHER
ladata:
SC39-12SURKWA
SC39-12SURKWA
Kuvaus: DISPLAY 630NM RED 1DIG .39 TH
ladata: SC39-12SURKWA.pdf
SC393DR2G
SC393DR2G
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus: IC COMPARATOR DUAL LV 8-SOIC
SC3BA05
SC3BA05
Kuvaus: BRIDGE RECT 6A 50V
Varastossa: 512 pcs
ladata: SC3BA05.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna