SC4205IS-1.8TRT
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC4205IS-1.8TRT
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1A 8SOIC
lomakkeissa: SC4205IS-1.8TRT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
SC4205IS-1.8TRT: n tekniset tiedot
Osa numero SC4205IS-1.8TRT Valmistaja Semtech
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1A 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 111401 pcs Tietolomake SC4205IS-1.8TRT.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 8-SOIC-EP Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A 8-SOIC-EP
Nykyinen - Supply (Max) 1.75mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 35µA
Nykyinen - Tuotos 1A Ohjaustoiminnot Enable
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC4201IMSTRT
SC4201IMSTRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG CTRLR BUCK 8MSOP
Varastossa: 77893 pcs
ladata: SC4201IMSTRT.pdf
RFQ
SC420TWHL
SC420TWHL
valmistajat: Cynergy3
Kuvaus: ISOLATOR VOLT/CURRENT DIN MNT
Varastossa: 720 pcs
ladata: SC420TWHL.pdf
RFQ
SC420I
SC420I
valmistajat: Cynergy3
Kuvaus: ISOLATOR LOOP PWR DIN MNT 1KV IS
Varastossa: 619 pcs
ladata: SC420I.pdf
SC4205IS-2.5TRT
SC4205IS-2.5TRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 1A 8SOIC
Varastossa: 93444 pcs
ladata: SC4205IS-2.5TRT.pdf
SC416R
SC416R
valmistajat: Mallory Sonalert Products
Kuvaus: AUDIO PIEZO IND 4-16V PNL MNT
ladata: SC416R.pdf
SC418ULTRT
SC418ULTRT
Kuvaus: IC REG DL BUCK/LINEAR 20MLPQ
ladata: SC418ULTRT.pdf
SC4212BMLTRC
SC4212BMLTRC
Kuvaus: IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8MLPD
ladata: SC4212BMLTRC.pdf
SC4211HSTRT
SC4211HSTRT
Kuvaus: IC REG LIN POS ADJ 1A 8SOIC EDP
ladata: SC4211HSTRT.pdf
SC419ULTRT
SC419ULTRT
Kuvaus: IC REG CTRLR BUCK 20MLPQ
ladata: SC419ULTRT.pdf
SC417MLTRC
SC417MLTRC
Kuvaus: IC REG DL BUCK/LINEAR 32MLPQ
ladata: SC417MLTRC.pdf
SC4211STRT
SC4211STRT
Kuvaus: IC REG LINEAR POS ADJ 1A 8SOIC
ladata: SC4211STRT.pdf
SC417MLTRT
SC417MLTRT
ladata: SC417MLTRT.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna