SC5014AMLTRT
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC5014AMLTRT
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR DIM 20QFN
lomakkeissa: SC5014AMLTRT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
SC5014AMLTRT: n tekniset tiedot
Osa numero SC5014AMLTRT Valmistaja Semtech
Kuvaus IC LED DRIVER RGLTR DIM 20QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 58346 pcs Tietolomake SC5014AMLTRT.pdf
Jännite (min) 4.5V Jännitesyöttö (maksimi) 27V
Voltage - lähtö 50V Tyyppi DC DC Regulator
topologia Step-Up (Boost) Toimittaja Device Package 20-QFN (4x4)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 20-VFQFN Exposed Pad Käyttölämpötila -
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Sisäinen kytkin (s) Yes Taajuus -
himmennys Analog, PWM Yksityiskohtainen kuvaus LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 240mA 20-QFN (4x4)
Nykyinen - Tuotos / kanava 240mA Sovellukset Backlight
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC5014MLTRT
SC5014MLTRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR DIM 20QFN
Varastossa: 55577 pcs
ladata: SC5014MLTRT.pdf
RFQ
SC5022C-150
SC5022C-150
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 15UH 4A 48 MOHM SMD
Varastossa: 147146 pcs
ladata: SC5022C-150.pdf
RFQ
SC50004450
SC50004450
valmistajat: Skyworks Solutions, Inc.
Kuvaus: CAP SILICON 500PF 20% SMD
ladata: SC50004450.pdf
SC5022C-101
SC5022C-101
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 100UH 1.8A 207 MOHM
ladata: SC5022C-101.pdf
SC5012AQMLTRT
SC5012AQMLTRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: 4CH, 300MA/CH, HBLED DRIVER
ladata:
SC5010ULTRT
SC5010ULTRT
Kuvaus: IC LED DRIVER CTRLR DIM 28MLPQ
ladata: SC5010ULTRT.pdf
SC5012QMLTRT
SC5012QMLTRT
Kuvaus: IC LED DRIVER RGLTR DIM 24QFN
ladata: SC5012QMLTRT.pdf
SC501U
SC501U
valmistajat: 3M
Kuvaus: CONTROLLER 5-WIRE USB RESISTIVE
ladata: SC501U.pdf
Kuvaus: IC LED DRIVER CTRLR
ladata: SC5012MLTRT.pdf
SC5010HULTRT
SC5010HULTRT
ladata: SC5010HULTRT.pdf
SC5022C-100
SC5022C-100
Kuvaus: FIXED IND 10UH 5A 40 MOHM SMD
ladata: SC5022C-100.pdf
SC5022C-102
SC5022C-102
Kuvaus: FIXED IND 1MH 540MA 2.01 OHM SMD
ladata: SC5022C-102.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna