SCF12500
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCF12500
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL
lomakkeissa: SCF12500.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 429 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 429 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
  • Viesti
SCF12500: n tekniset tiedot
Osa numero SCF12500 Valmistaja Semtech Corporation
Kuvaus DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 429 pcs Tietolomake SCF12500.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Standard Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 500mA
Jännite - Breakdown - Sarja -
RoHS-tila Bulk Käänteinen Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Resistance @ Jos F - Polarisaatio Axial
Käyttölämpötila - liitäntä 150ns Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SCF12500
Laajennettu kuvaus Diode Standard 12500V (12.5kV) 500mA Through Hole diodikonfiguraatiolla 1µA @ 12500V
Kuvaus DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 15V @ 500mA
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 12500V (12.5kV) Kapasitanssi @ Vr, F -55°C ~ 150°C
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SCF-01-5000
SCF-01-5000
valmistajat: KEMET
Kuvaus: COMMON MODE CHOKE 50MH 1A 2LN TH
Varastossa: 31654 pcs
ladata: SCF-01-5000.pdf
RFQ
SCF3LDBEIGE110AC
SCF3LDBEIGE110AC
valmistajat: B+B SmartWorx, Inc.
Kuvaus: TB DIN PUSHFUSE 5X20 10AWG 20PC
Varastossa: 3765 pcs
ladata: SCF3LDBEIGE110AC.pdf
RFQ
SCF3BEIGE
SCF3BEIGE
Kuvaus: TB DIN PUSHFUSE 5X20MM 8AWG 20PC