TS14002-C028DFNR
Tuote-esittely
Osa numero: TS14002-C028DFNR
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 150MA 8MLPD
lomakkeissa: TS14002-C028DFNR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
TS14002-C028DFNR: n tekniset tiedot
Osa numero TS14002-C028DFNR Valmistaja Semtech
Kuvaus IC REG LINEAR 150MA 8MLPD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 256305 pcs Tietolomake TS14002-C028DFNR.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 8-DFN (2x2) Sarja nanoSmart®
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TJ) Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 8-DFN (2x2)
Nykyinen - Supply (Max) 200µA Nykyinen - Tuotos 150mA