TS33010-M033QFNR
SemtechSemtech
Semtech
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TS33010-M033QFNR
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus 2.25 MHZ DC/DC SYNC BUCK, 500 MA
lomakkeissa: TS33010-M033QFNR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3300 pcs
  • Viesti
TS33010-M033QFNR: n tekniset tiedot
Osa numero TS33010-M033QFNR Valmistaja Semtech
Kuvaus 2.25 MHZ DC/DC SYNC BUCK, 500 MA Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 190509 pcs Tietolomake TS33010-M033QFNR.pdf
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 2V Jännite - tulo (Max) 5.5V
topologia Buck Sarja -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 2.25MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA Nykyinen - Tuotos 500mA