XM1283C868XE1
SemtechSemtech
XM1283C868XE1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: XM1283C868XE1
Valmistaja / merkki: Semtech
Tuotteen Kuvaus RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA
lomakkeissa: XM1283C868XE1.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
XM1283C868XE1: n tekniset tiedot
Osa numero XM1283C868XE1 Valmistaja Semtech
Kuvaus RF TXRX MODULE ISM<1GHZ RP-SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6642 pcs Tietolomake XM1283C868XE1.pdf
Jännite - Supply 2.4V Hyödynnetään IC / Part XE1283
Sarja TrueRF™ Sarjaliitännät SPI
Herkkyys -113dBm RF perhe / vakio General ISM < 1GHz
protokolla - Virta - Output 15dBm
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Module
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) modulaatio FSK
muistin koko - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Taajuus 868MHz Datanopeus 152.3kbps
Nykyinen - Lähettävät - Nykyinen - Vastaanotto 14mA