GM1HY55200A
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: GM1HY55200A
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus LED YELLOW CLEAR 1608 SMD
lomakkeissa: GM1HY55200A.pdf
  • Viesti
GM1HY55200A: n tekniset tiedot
Osa numero GM1HY55200A Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus LED YELLOW CLEAR 1608 SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3452 pcs Tietolomake GM1HY55200A.pdf
Aallonpituus - Peak 585nm Aallonpituus - Dominant -
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2.1V Katselukulma -
Toimittaja Device Package 1608 Koko / Dimension 1.60mm L x 0.80mm W
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 11.5mcd
Objektiivin läpinäkyvyys Clear Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.80mm
linssin väri Colorless Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus (Max) 0.60mm ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Yellow LED Indication - Discrete 2.1V 0603 (1608 Metric) Nykyinen - Testi 20mA