LQ080V3DG01
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
LQ080V3DG01 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LQ080V3DG01
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus LCD TFT 8.0" 640X480 VGA
lomakkeissa: LQ080V3DG01.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
LQ080V3DG01: n tekniset tiedot
Osa numero LQ080V3DG01 Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus LCD TFT 8.0" 640X480 VGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4615 pcs Tietolomake LQ080V3DG01.pdf
Katsoo Area 162.20mm W x 121.70mm H Kosketusnäyttö -
Sarja - Muut nimet 425-2489
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant liitäntä Parallel, 18-Bit (RGB)
Graafinen väri Red, Green, Blue (RGB) dot Koko -
dot Pikselit 640 x 480 (VGA) pisteväli 0.25mm W x 0.25mm H
näytön tyyppi TFT - Color Näyttötila Transmissive
Näyttöruudun halkaisija 8" (203.20mm) Yksityiskohtainen kuvaus Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 8" (203.20mm) 640 x 480 (VGA)