PC4N300NSZX
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PC4N300NSZX
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus OPTOISO 1.5KV DARL W/BASE 6DIP
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PC4N300NSZX: n tekniset tiedot
Osa numero PC4N300NSZX Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus OPTOISO 1.5KV DARL W/BASE 6DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5876 pcs Tietolomake
Voltage - lähtö (Max) 30V Jännite - Isolation 1500Vrms
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) - Vce Saturation (Max) 1V
Kytke päälle / pois päältä (Typ) - Toimittaja Device Package 6-DIP
Sarja - Rise / Fall Time (tyyppinen) -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-DIP (0.300", 7.62mm), 5 Leads
lähtö Tyyppi Darlington with Base Muut nimet 425-1786-5
Käyttölämpötila - Kanavien lukumäärä 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Syötetyyppi DC
Yksityiskohtainen kuvaus Optoisolator Darlington with Base Output 1500Vrms 1 Channel 6-DIP Nykyinen Transfer Ratio (Min) 100% @ 10mA
Nykyinen Transfer Ratio (Max) - Nykyinen - Tuotos / kanava 100mA