PQ15RW08
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ15RW08 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PQ15RW08
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220-4
lomakkeissa: PQ15RW08.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PQ15RW08: n tekniset tiedot
Osa numero PQ15RW08 Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220-4 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4587 pcs Tietolomake PQ15RW08.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5A @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3V
Voltage - lähtö (Max) 15V Jännite - tulo (Max) 20V
Toimittaja Device Package TO-220-4 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-4 PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Muut nimet 425-1638-5 Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 15 V 800mA TO-220-4 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 8mA
Nykyinen - Tuotos 800mA Ohjaustoiminnot -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PQ15RW1BJ00H
PQ15RW1BJ00H
valmistajat: Sharp Microelectronics
Kuvaus: IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-4
Varastossa: 5110 pcs
ladata:
RFQ
PQ15RW08J00H
PQ15RW08J00H
Kuvaus: IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220-4