PQ25VB8M2FZ
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ25VB8M2FZ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PQ25VB8M2FZ
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220-5
lomakkeissa: PQ25VB8M2FZ.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
PQ25VB8M2FZ: n tekniset tiedot
Osa numero PQ25VB8M2FZ Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 800MA TO220-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 56566 pcs Tietolomake PQ25VB8M2FZ.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V
Voltage - lähtö (Max) 25V Jännite - tulo (Max) 27V
Toimittaja Device Package TO-220-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-5 Formed Leads PSRR 55dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Muut nimet 425-1726-5 Käyttölämpötila -20°C ~ 80°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 25 V 800mA TO-220-5
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 7mA Nykyinen - Tuotos 800mA