PR29MF12NSZ
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PR29MF12NSZ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PR29MF12NSZ
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-120V
lomakkeissa: PR29MF12NSZ.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
PR29MF12NSZ: n tekniset tiedot
Osa numero PR29MF12NSZ Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-120V Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6528 pcs Tietolomake PR29MF12NSZ.pdf
Jännite - Load 0V ~ 120V Jännite - Input 1.2VDC
päättyminen Style PC Pin Toimittaja Device Package 8-DIP
Sarja PR29MF Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads lähtö Tyyppi AC
Muut nimet 425-1187-5 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 900mA
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PR29MF11NSZ
PR29MF11NSZ
valmistajat: Sharp Microelectronics
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 900MA 0-120V
Varastossa: 3892 pcs
ladata: PR29MF11NSZ.pdf
RFQ
PR29-40804-1
PR29-40804-1
valmistajat: Sensata Technologies, Airpax
Kuvaus: CIR BRKR MAG-HYDR
Varastossa: 1730 pcs
ladata: PR29-40804-1.pdf
RFQ
PR29MF12NSZF
PR29MF12NSZF