PT100MF0MP
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PT100MF0MP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PT100MF0MP
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus PHOTO TRANS BLACK LENS 910NM SMD
lomakkeissa: PT100MF0MP.pdf
  • Viesti
PT100MF0MP: n tekniset tiedot
Osa numero PT100MF0MP Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus PHOTO TRANS BLACK LENS 910NM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3842 pcs Tietolomake PT100MF0MP.pdf
Aallonpituus 910nm Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 35V
Katselukulma 30° Sarja *
Virta - Max 75mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD, No Lead Muut nimet 425-1006-2
Suuntautuminen Universal Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Nykyinen - Dark (Id) (Max) 100nA Nykyinen - Collector (le) (Max) 20mA
Liittyvät tuotteet
PT100R-1000-VM
PT100R-1000-VM
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 100UH 3.5A 80 MOHM TH