S12ME1FY
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
S12ME1FY Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S12ME1FY
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus OPTOISOLATOR 4KV SCR 6DIP
lomakkeissa: S12ME1FY.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
S12ME1FY: n tekniset tiedot
Osa numero S12ME1FY Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus OPTOISOLATOR 4KV SCR 6DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3412 pcs Tietolomake S12ME1FY.pdf
Akselin halkaisija (mm) No Jännite - Off State 400V
Jännite - Isolation 4000Vrms Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 1.2V
Turn On Time 50µs (Max) Toimittaja Device Package 6-DIP
Staattinen dV / dt (min) 3V/µs Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-DIP (0.300", 7.62mm), 5 Leads
lähtö Tyyppi SCR Muut nimet 425-1239-5
Käyttölämpötila -30°C ~ 100°C Kanavien lukumäärä 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 200mA Nykyinen - LED-liipaisin (Ift) (Max) 10mA
Nykyinen - Hold (Ih) 1mA Nykyinen - DC eteenpäin (jos) (maksimi) 50mA
Hyväksynnät BSI, UR, VDE
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S12MR
S12MR
valmistajat: GeneSiC Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP REV 1KV 12A DO4
Varastossa: 23051 pcs
ladata: S12MR.pdf
RFQ
S12MCHM6G
S12MCHM6G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus: DIODE GEN PURP 12A DO214AB
Varastossa: 570164 pcs
ladata: S12MCHM6G.pdf
RFQ
S12Q
S12Q
Kuvaus: DIODE GEN PURP 1200V 12A DO4
ladata: S12Q.pdf
S12MC R7G
S12MC R7G
Kuvaus: DIODE GEN PURP 1KV 12A DO214AB
ladata: S12MC R7G.pdf
S12QR
S12QR
Kuvaus: DIODE GEN PURP REV 1.2KV 12A DO4