S201S06F
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
S201S06F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: S201S06F
Valmistaja / merkki: Sharp Microelectronics
Tuotteen Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 3A 80-240V
lomakkeissa: S201S06F.pdf
  • Viesti
S201S06F: n tekniset tiedot
Osa numero S201S06F Valmistaja Sharp Microelectronics
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 3A 80-240V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6783 pcs Tietolomake S201S06F.pdf
Jännite - Load 80V ~ 240V Jännite - Input 1.2VDC
päättyminen Style PC Pin Toimittaja Device Package 4-SIP
Sarja S201 Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 4-SIP lähtö Tyyppi AC, Zero Cross
Muut nimet 425-1244-5
425-2401-5-ND
S201S06V
Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 3A
Piiri SPST-NO (1 Form A)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
S202031MS02G
S202031MS02G
valmistajat: C&K
Kuvaus: SWITCH SLIDE DPDT 6A 125V
Varastossa: 14803 pcs
ladata: S202031MS02G.pdf
RFQ
S201DL
S201DL
valmistajat: Johanson Technology
Kuvaus: CAP KIT CERAMIC 0.3PF-33PF 560PC
Varastossa: 1753 pcs
ladata: S201DL.pdf
RFQ
S202
S202
valmistajat: Swanstrom Tools
Kuvaus: CUTTER STANDOFF ANTISHOCK SHEAR
ladata: S202.pdf
S201TL
S201TL
Kuvaus: CAP KIT CER 0.2PF-6.8PF 1400PCS
ladata: S201TL.pdf
S201E
S201E
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: SCR NON-SENSITIVE GATE 1.0A 200V
ladata: S201E.pdf
S201ERP
S201ERP
Kuvaus: SCR 200V 1A TO92