SIT1602AIL7-18E
SiTimeSiTime
SIT1602AIL7-18E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SIT1602AIL7-18E
Valmistaja / merkki: SiTime
Tuotteen Kuvaus OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V EN/DS
lomakkeissa: 1.SIT1602AIL7-18E.pdf2.SIT1602AIL7-18E.pdf3.SIT1602AIL7-18E.pdf
  • Viesti
SIT1602AIL7-18E: n tekniset tiedot
Osa numero SIT1602AIL7-18E Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG H/LV-CMOS 1.8V EN/DS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Supply 1.8V Tyyppi XO (Standard)
Spread Spectrum kaistanleveys - Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.031" (0.79mm) toiminto Enable/Disable
Taajuusvakavuus (yhteensä) ±20ppm taajuus vakaus -
Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 3.9mA
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 3.8mA Base Resonaattori MEMS
Saatavilla Taajuusalue 3.75MHz ~ 77.76MHz