SIT1602AIL7-33S
SiTimeSiTime
SIT1602AIL7-33S Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SIT1602AIL7-33S
Valmistaja / merkki: SiTime
Tuotteen Kuvaus OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V STBY SMD
lomakkeissa: 1.SIT1602AIL7-33S.pdf2.SIT1602AIL7-33S.pdf3.SIT1602AIL7-33S.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
SIT1602AIL7-33S: n tekniset tiedot
Osa numero SIT1602AIL7-33S Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V STBY SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Spread Spectrum kaistanleveys - Koko / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Sarja SiT1602 Arvioinnit -
ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo HCMOS, LVCMOS
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.031" (0.79mm) toiminto Standby
Taajuusvakavuus (yhteensä) ±20ppm taajuus vakaus -
Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 4.5mA
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 4.3µA Base Resonaattori MEMS
Saatavilla Taajuusalue 3.75MHz ~ 77.76MHz