SIT1618BEB2-18N
Tuote-esittely
Osa numero: SIT1618BEB2-18N
Valmistaja / merkki: SiTime
Tuotteen Kuvaus OSC MEMS
lomakkeissa: 1.SIT1618BEB2-18N.pdf2.SIT1618BEB2-18N.pdf
  • Viesti
SIT1618BEB2-18N: n tekniset tiedot
Osa numero SIT1618BEB2-18N Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC MEMS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8874 pcs Tietolomake 1.SIT1618BEB2-18N.pdf2.SIT1618BEB2-18N.pdf
Jännite - Supply 1.8V Tyyppi XO (Standard)
Spread Spectrum kaistanleveys - Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja SiT1618B Arvioinnit -
ulostulo LVCMOS, LVTTL Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.030" (0.76mm)
toiminto - Taajuusvakavuus (yhteensä) -
taajuus vakaus ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 4.5mA Base Resonaattori MEMS
Saatavilla Taajuusalue 7.3728MHz ~ 48MHz