SIT8918BEB1-33S
SiTimeSiTime
SiTime
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SIT8918BEB1-33S
Valmistaja / merkki: SiTime
Tuotteen Kuvaus OSC MEMS
lomakkeissa: 1.SIT8918BEB1-33S.pdf2.SIT8918BEB1-33S.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
SIT8918BEB1-33S: n tekniset tiedot
Osa numero SIT8918BEB1-33S Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC MEMS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7741 pcs Tietolomake 1.SIT8918BEB1-33S.pdf2.SIT8918BEB1-33S.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Spread Spectrum kaistanleveys - Koko / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Sarja SiT8918B Arvioinnit -
ulostulo LVCMOS Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.032" (0.80mm)
toiminto Standby Taajuusvakavuus (yhteensä) -
taajuus vakaus ±20ppm Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 4.7mA Nykyinen - Supply (Poista) (max) 8.5µA
Base Resonaattori MEMS Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 110MHz