SIT8918BEB2-33N
Tuote-esittely
Osa numero: SIT8918BEB2-33N
Valmistaja / merkki: SiTime
Tuotteen Kuvaus OSC MEMS
lomakkeissa: 1.SIT8918BEB2-33N.pdf2.SIT8918BEB2-33N.pdf
  • Viesti
SIT8918BEB2-33N: n tekniset tiedot
Osa numero SIT8918BEB2-33N Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC MEMS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9029 pcs Tietolomake 1.SIT8918BEB2-33N.pdf2.SIT8918BEB2-33N.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Spread Spectrum kaistanleveys - Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja SiT8918B Arvioinnit -
ulostulo LVCMOS Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 0.032" (0.80mm)
toiminto - Taajuusvakavuus (yhteensä) -
taajuus vakaus ±20ppm Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Nykyinen - Supply (Max) 4.7mA Base Resonaattori MEMS
Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 110MHz