SIT9002AC-08N25ST
SiTimeSiTime
SIT9002AC-08N25ST Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SIT9002AC-08N25ST
Valmistaja / merkki: SiTime
Tuotteen Kuvaus OSC PROG LVPECL DWN SPRD 2.5V
lomakkeissa: 1.SIT9002AC-08N25ST.pdf2.SIT9002AC-08N25ST.pdf
  • Viesti
SIT9002AC-08N25ST: n tekniset tiedot
Osa numero SIT9002AC-08N25ST Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVPECL DWN SPRD 2.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3916 pcs Tietolomake 1.SIT9002AC-08N25ST.pdf2.SIT9002AC-08N25ST.pdf
Jännite - Supply 2.5V Tyyppi XO (Standard)
Spread Spectrum kaistanleveys -2.00%, Down Spread Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.039" (1.00mm) toiminto Standby
Taajuusvakavuus (yhteensä) - taajuus vakaus ±25ppm
Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 198MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 84mA
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 10µA Base Resonaattori MEMS
Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 198MHz