SIT9002AC-08N33ST
SiTimeSiTime
SIT9002AC-08N33ST Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SIT9002AC-08N33ST
Valmistaja / merkki: SiTime
Tuotteen Kuvaus OSC PROG LVPECL DWN SPRD 3.3V
lomakkeissa: 1.SIT9002AC-08N33ST.pdf2.SIT9002AC-08N33ST.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
SIT9002AC-08N33ST: n tekniset tiedot
Osa numero SIT9002AC-08N33ST Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVPECL DWN SPRD 3.3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3583 pcs Tietolomake 1.SIT9002AC-08N33ST.pdf2.SIT9002AC-08N33ST.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Spread Spectrum kaistanleveys -2.00%, Down Spread Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja SiT9002 Arvioinnit -
ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead ulostulo LVPECL
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.039" (1.00mm) toiminto Standby
Taajuusvakavuus (yhteensä) - taajuus vakaus ±25ppm
Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 199MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 84mA
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 10µA Base Resonaattori MEMS
Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 199MHz