SIT9002AC-33H25ST
SiTimeSiTime
SIT9002AC-33H25ST Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SIT9002AC-33H25ST
Valmistaja / merkki: SiTime
Tuotteen Kuvaus OSC PROG CML DWN SPRD 2.5V STBY
lomakkeissa: 1.SIT9002AC-33H25ST.pdf2.SIT9002AC-33H25ST.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SIT9002AC-33H25ST: n tekniset tiedot
Osa numero SIT9002AC-33H25ST Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG CML DWN SPRD 2.5V STBY Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5011 pcs Tietolomake 1.SIT9002AC-33H25ST.pdf2.SIT9002AC-33H25ST.pdf
Jännite - Supply 2.5V Tyyppi XO (Standard)
Spread Spectrum kaistanleveys -2.00%, Down Spread Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja SiT9002 Arvioinnit -
ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead ulostulo CML
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.031" (0.79mm) toiminto Standby
Taajuusvakavuus (yhteensä) - taajuus vakaus ±25ppm
Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) CML 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 51mA
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 10µA Base Resonaattori MEMS
Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 220MHz