SIT9002AC-48H25EB
SiTimeSiTime
SIT9002AC-48H25EB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SIT9002AC-48H25EB
Valmistaja / merkki: SiTime
Tuotteen Kuvaus OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD
lomakkeissa: 1.SIT9002AC-48H25EB.pdf2.SIT9002AC-48H25EB.pdf
  • Viesti
SIT9002AC-48H25EB: n tekniset tiedot
Osa numero SIT9002AC-48H25EB Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG HCSL CTR SPRD 2.5V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3321 pcs Tietolomake 1.SIT9002AC-48H25EB.pdf2.SIT9002AC-48H25EB.pdf
Jännite - Supply 2.5V Tyyppi XO (Standard)
Spread Spectrum kaistanleveys ±0.25%, Center Spread Koko / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Sarja SiT9002 Arvioinnit -
ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead ulostulo HCSL
Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.039" (1.00mm) toiminto Enable/Disable
Taajuusvakavuus (yhteensä) - taajuus vakaus ±25ppm
Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 80mA
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 10µA Base Resonaattori MEMS
Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 220MHz