SIT9003AI-2-33EB
SiTimeSiTime
SIT9003AI-2-33EB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SIT9003AI-2-33EB
Valmistaja / merkki: SiTime
Tuotteen Kuvaus OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 3.3V
lomakkeissa: SIT9003AI-2-33EB.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
SIT9003AI-2-33EB: n tekniset tiedot
Osa numero SIT9003AI-2-33EB Valmistaja SiTime
Kuvaus OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 3.3V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26685 pcs Tietolomake SIT9003AI-2-33EB.pdf
Jännite - Supply 3.3V Tyyppi XO (Standard)
Spread Spectrum kaistanleveys ±0.25%, Center Spread Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja SiT9003 Arvioinnit -
ohjelmoitava Tyyppi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 4-SMD, No Lead ulostulo LVCMOS, LVTTL
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 0.031" (0.79mm) toiminto Enable/Disable
Taajuusvakavuus (yhteensä) ±50ppm taajuus vakaus ±50ppm
Yksityiskohtainen kuvaus XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 4.1mA
Nykyinen - Supply (Poista) (max) 4.3µA Base Resonaattori MEMS
Saatavilla Taajuusalue 1MHz ~ 110MHz